AMD Ryzen 5 7600 vs Intel Core Ultra 9 285K
Porovnali jsme AMD Ryzen 5 7600 a Intel Core Ultra 9 285K: očekávané FPS v populárních hrách v rozlišení 1080p, 1440p a 4K, tabulka specifikací a ceny v obchodech. Zjisti, kdo vyhrává.
AMD Ryzen 5 7600 vs Intel Core Ultra 9 285KIntel Core Ultra 9 285K dává ve hrách o ~13% více FPS.Fortnite 1080p: 295 vs 335 FPS.
Porovnání FPS
Průměrné FPS v páru s GeForce RTX 5090 (FHD - 1080p), nastavení „High“.
| AMD Ryzen 5 7600 | Intel Core Ultra 9 285K | |
|---|---|---|
| Fortnite | 295 FPS | 335 FPS |
| Counter-Strike 2 | 440 FPS | 500 FPS |
| Cyberpunk 2077 | 160 FPS | 180 FPS |
| Valorant | 620 FPS | 700 FPS |
| COD: Warzone | 195 FPS | 220 FPS |
| Battlefield 6 | 160 FPS | 180 FPS |
| PUBG: Battlegrounds | 275 FPS | 310 FPS |
| Rainbow Six Siege | 395 FPS | 450 FPS |
| Marvel Rivals | 175 FPS | 195 FPS |
| GTA V | 130 FPS | 145 FPS |
| Red Dead Redemption 2 | 155 FPS | 175 FPS |
| Escape from Tarkov | 95 FPS | 110 FPS |
| Rust | 125 FPS | 140 FPS |
| Minecraft | 395 FPS | 445 FPS |
Specifikace
| Model | AMD Ryzen 5 7600 | Intel Core Ultra 9 285K |
|---|---|---|
| Skóre herního výkonu | 69 | 78 |
| TDP | 65 W | 125 W |
Ceny v obchodech

AMD Ryzen 5 7600
≈4 236 Kč
Do obchoduChceš vylepšit svůj počítač?
Otevřít konfigurátorSestav si kompatibilní konfiguraci nebo porovnej ceny dílů v obchodech.
Další porovnání
FPS s populárními páry
Výpočty jsou orientační - skutečný rozdíl závisí na hře, nastavení a ovladačích.